Tv Alt Bant Reklam

Televizyon kanallarında milyonlarca izleyiciye ulaşmanın en uygun ve düşük maliyetli yolu tv alt bant reklamlarıdır. Profesyonel video ekibimiz ile markanızın genel tanıtımı ya da kampanyalarınız için tv alt bant reklam çalışmalarını hazırlıyoruz. Sizden aldığımız brifing doğrultusunda sektördeki tecrübemizle markanız için en doğru tv alt bant reklam çalışmasını sunuyoruz. Tv reklamlarında fiyatlar, reklamın yayınlanacağı zaman dilimine göre farklılık göstermektedir. Tv reklamlarının iki farklı zaman dilimi vardır.

OPT: Off Prime Time anlamındadır ve televizyon reklamları için fiyatların nispeten daha uygun olduğu saat dilimlerine karşılık gelmektedir. Bu saatler genellikle 08:00-18:00 saatleri arasını ifade eder.

PT: Prime Time demektir ve 18:00-23:30 saatleri arasını ifade eder. Bu saatler genel olarak kanalların en çok izlendiği saatler olup, fiyat olarak gündüz kuşağına göre daha yüksek rakamların telaffuz edildiği vakitlerdir.

Tv alt bant reklam konusunda referans çalışmalarımızı ineleyebilir, reklam çalışması hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN