Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, takipçiler ile doğru iletişim kurularak kalıcı bağlar oluşmasını hedefler. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube gibi mecralar arasından markanıza uygun olan kanallar seçilip, bu kanalların moderasyonu sağlanır ve takip süreçleri yönetilir. Sosyal medyada, sadece ürün ve hizmetler değil, markanın kurumsal duruşu da doğru hedef kitle ile paylaşılır. Rekabet analizleri ile rakip firmaların güncel paylaşımları ve sektörünüzdeki trendler takip edilerek sosyal medyada rakiplerinizden öne çıkmanız sağlanır. Ayrıca ölçümlenebilir olması sayesinde hangi gönderilerin amacınıza uygun şekilde sonuçlandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ajans olarak sizi rakiplerinizden ayrıştıracak kreatif video ve görsel çalışmalar hazırlıyoruz, hazırladığımız özgün kreatif içerikler ile markanızın hedef kitlesine daha kaliteli içerik sunuyoruz. Sizde markanızı sosyal medya kanallarında rakiplerinizden bir adım öne taşımak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

Sosyal Medya Yönetimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesaplarının oluşturulması, oluşturulmuş hesaplar varsa bunların güncellenmesi, sosyal medya hesaplarının büyümesi için nasıl bir yol izleneceğinin belirlenip buna göre imaj yönetiminin yapılması ve sosyal medya hesapları üzerinden takipçiler ile iletişime geçilmesini kapsar.

Neden Sosyal Medya Yönetimi Yaptırmalıyım?

Sosyal Medya markanızın internette ki yüzüdür. Sosyal medya mecralarından çok fazla kişiye ulaşabilir ve yaptığınız işe bağlı olarak eğer satış hedefli bir iş yapıyorsanız satışlarınızı arttırabilirsiniz, daha çok müşterinizle bire bir iletişime geçip müşteri memnuniyetinizi arttırabilir işletmenize daha fazla potansiyel müşteri çekebilirsiniz. Markanızın bilinirliğini arttırmanın en iyi yollarından biri sosyal medya kanallarıdır.

Sosyal Medyada Ne Sıklıkta Gönderi Yapılmalı?

Her gün yapılan paylaşımlar sosyal medya üzerinde olumsuz sonuçlar doğurur etkileşimi azaltır, haftada 3 ya da 4 gün paylaşım yapmak takipçilerinizin sizinle kalmasını sağlayacaktır.

Sosyal Medya Moderasyonluğu Yapıyor Musunuz?

Sosyal Medya hesaplarınızı anlık olarak takip ediyor ve müşterilerinizden gelen talepleri en kısa sürede cevaplıyoruz. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlıyor ve markanızın itibarını koruyoruz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN