Google Ads

Google Ads, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Bing Ads gibi, Google Ads ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır. 2019’da Google AdWords’ün ismi Google Ads olarak değiştirilmiştir.

Google Ads, ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen en önemli reklam platformudur. Ads, Google’da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, sizi Google’da alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

Google Ads Nasıl Çalışır?
Google üzerinde bir arama yaptığınızda o kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önünüze gelir. Binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek kolay olmadığı için Google Ads reklamları sizi diğer rakiplerinizden ayırır. İlk sayfada listelenmenin tek yolu tabii ki sadece google reklamları değildir. Başarılı bir seo çalışması ile google sıralamalarında ilk sayfada çıkmak mümkündür. Seo çalışmalarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için seo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUN